Divoši ze Šlapanic mají dvě výhry

V neděli 13.4.2014 odehráli děti z kroužku softballu své první zápasy letošní sezony. "Divoši" ze ZŠ Šlapanice se ve dvou zápasech utkali z družstvem ze ZŠ Elišky Přemyslovny Brno.

V prvním utkání byly domácí "Lišky z Elišky". Začátek utkání byl velmi vyrovnaný. Divoši předváděli pěknou hru v poli, Lišky zase na pálce. Ke konci utkání se projevila o něco větší zkušenost družstva ze Šlapanic, které nakonec vyhrálo 12 : 18.

Do druhého utkání nastupovali Divoši jako domácí. Dobrá pálka Lišek ale nestačila na pěknou hru Divochů v obraně. Šlapanice postupně zvedaly skóre. I když Lišky v závěru zápasu výrazně zlepšily hru v poli, tak i přesto vítězství Divochů 16 : 8 už nezabránily.

Na závěr bych chtěl poděkovat jménem předsednictva SK Sever Brno všem trenérům našich malých nadějí. Nemalý dík patří i vedením ZŠ Šlapanice a ZŠ Elišky Přemyslovny za podporu kroužků softballu na školách.

Michal Doležel

softball

Autor: Antonín Šerý (15.4.2014)