Bazén a hřiště pro veřejnost

Atletický areál pro veřejnost

Provozní řád

Provozní doba:

Od 1.4.2017 otevřen pro veřejnost v době:

pondělí - pátek: 16:00 - 18:30
sobota - neděle: 9:00 - 18:30

Vstup zdarma

Bazén pro veřejnost

Provozní řád

Provozní doba:

Ceník vstupného:

Děti do 3 let včetně zdarma
Děti, studenti 25 Kč/hod.
Dospělí 50 Kč/hod.
Senioři nad 65 let a držitelé průkazu ZTP
25 Kč/hod.
Čvrtletní permanentka na 10 vstupů - dospělí
400 Kč
Čtvrtletní permanentka na 10 vstupů - děti, studenti, senioři nad 65 let, držitelé ZTP
200 Kč
Záloha na šatní skříňku 50 Kč

• k hodinovému limitu se přičítá 20 minut na převlečení
  • při překročení časového limitu se doplácí:
    • dospělí 20 Kč
    • ostatní 10 Kč
  • za překročení časového limitu o více než půlhodinu se doplácí celá hodina
  • permanentky na 10 vstupů jsou vydávány každé čtvrtletí, platnost je vyznačena na každé permanentce a nelze ji prodloužit
  • pro skupiny nájemců, kteří mají se školou sepsanou smlouvu o pravidelném pronájmu nabízíme možnost zvýhodněného vstupu do bazénu po realizované aktivitě ve škole. Smysl tohoto zvýhodnění je především v možnosti regenerace po tělesné námaze. V tomto případě je zvýhodněná cena vstupného do bazénu 25 Kč za osobu. Pokud byste chtěli využít této možnosti, je třeba kontaktovat e-mailem paní Radmilu Vávrovou. S případnými zájemci bude sepsána smlouva, jejíž součástí bude jmenný seznam návštěvníků bazénu, který bude umístěn na recepci bazénu. Zde bude vedena evidence takto zvýhodněných návštěvníků, která bude sloužit ke konečnému vyúčtování.

Autor: Antonín Šerý (30.1.2013)