Adaptační kurz Březová (26. 9. – 30. 9. 2011)

V posledním zářijovém týdnu se žáci šestých tříd se svými třídními učiteli zúčastnili adaptačního kurzu v rekreačním středisku Březová poblíž Třebíče. Kurz byl zaměřen na vzájemné poznání nových kolektivů a jejich učitelů, na zlepšení vztahů a posílení týmové spolupráce žáků v jednotlivých třídách. Žákům se v dopoledním a odpoledním bloku aktivit věnovali vyškolení instruktoři, kteří žáky provedli úskalími jízdy na raftech, střelby ze zbraní všeho druhu, lanového centra nebo Rambodráhy.

Během týdenního pobytu nás navštívila školní psycholožka a výchovná poradkyně, které si připravily hry pro zlepšení spolupráce ve třídě. Samozřejmě největší ohlas měla vedle adrenalinových aktivit i diskotéka a noční hra.

Autor: Antonín Šerý (12.10.2011)