12. ples školy

12. ples naší základní školy je už minulostí. V pátek 11. března nám při přípravě a zdobení sálu pomáhali také žáci a určitě to pro ně byla dobrá zkušenost. Bylo vidět, že si mnozí poprvé uvědomili, že pořádání takového plesu není žádná legrace.

Večer po osmé hodině ředitel školy Pavel Vyhňák spolu se zkušenou moderátorkou z řad rodičů Kateřinou Horáčkovou zahájili ples. Po úvodních slovech patřil parket Relíčku a jeho menuetu, poté taneční skupina Victoria předvedla svůj streetdance. Sokolovna byla zaplněna do posledního místa a za doprovodu skupiny Kanci paní nadlesní se všichni příjemně bavili. Kolem půl desáté rozzářili parket ukázkami standardních a latinskoamerických tanců Zuzka Urbanová ze třídy 8. C a Tomáš Kazda. Až se nám tajil dech, jak jim to slušelo. Nesmíme také zapomenout na pěvecké vystoupení Adély Jamborové z 9. B a taneční skupinu Honey Girls. Po celou dobu plesu u baru probíhaly i neformální pohovory rodičů s učiteli. K dobré zábavě na plese jistě přispěla také bohatá tombola. Za ni patří poděkování Kalamáři, žákům, rodičům, zaměstnancům školy a hlavně našim milým sponzorům, kterými byli:

ABC CYKLOSPORT (Osová 4, Brno-Starý Lískovec), Agrometall, Aromatica, Avetech Šlapanice, Centrum úsměvů, D.A.S., Dr.Oetker, Eva Karafiátová, masáže, Exver Food, Filip Doležal, Gastro Alda, Gastro Slam, Horáčkovi, Hugli Food s.r.o., ICEC, Ing. arch. Libor Žák, Ing. Marie Horáková, Just - veterinární ordinace, Kadeřnictví - Zdeňka Krčková, K-K Zahrada, LOTOS BEAUTY salon, Madair, Merida, Město Šlapanice, Městská část Brno-Slatina, Mgr. Vaníček, ND Brno, NeoStrata, Oranž studio, Respect, Restaurace Za Kovárnou Kobylnice, rodina Brunclíková, Sako, Somak Plus, Tondach, Unilever Food Solutions, Vašek Krmivo.cz, Wellness centrum 4Comfort Brno-Obřany, Zahradnictví Musil, Zelenina Kilinger Miroslav.

Autor: Zora Dufková (16.3.2016)